Logo

Agresja i hejt okiem prawnika

Date

Saturday, September 26, 2020

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

convert to my timezone
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
This field is required. Double-check the spelling.
Proszę zaznaczyć formę kontaktu
This field is required. Double-check the spelling.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email,click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. (adres siedziby: Warszawa (02-305), Al. Jerozolimskie 142B). Dane te będą przetwarzane w celu udziału w webinarium. Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w powyższym celu przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Szczegółowe informacje o tym jak będą przetwarzane Pani/Pana dane osobowe znajdują się tutaj.

Jeżeli w przyszłości chciałby Pan/Pani otrzymywać od naszego Towarzystwa informacje dotyczące oferowanych przez nie produktów i usług, prosimy o zaznaczenie poniżej  zgody na rejestrację w Bazie kontaktowej Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

Zarejestrowanie się w Bazie kontaktowej oznacza zgodę na przetwarzanie przez TU INTER Polska S.A. Pana/Pani danych osobowych takich jak: dane podane w formularzu rejestracyjnym, informacje o produktach ubezpieczeniowych tego Towarzystwa, z których Pan/Pani korzystał/a lub korzysta oraz dane zebrane automatycznie podczas korzystania przez Pana/Panią z jego usług on line (np. portali i stron internetowych) we własnych celach marketingowych.

Administratorem danych przetwarzanych w Bazie kontaktowej jest TU INTER Polska S.A. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w Bazie kontaktowej do czasu wycofania powyższej zgody na przetwarzanie danych, niezależnie od tego, czy w tym czasie będzie Pan/Pani korzystał/a, czy nie z ochrony ubezpieczeniowej TU INTER Polska S.A. Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych może być odwołana w dowolnym momencie. W każdej chwili może Pan/Pani także zmienić swoją decyzję w zakresie preferowanej formy komunikacji.
W tym celu należy skontaktować się z TU INTER Polska S.A. np. poprzez przesłanie stosowanego oświadczenia na adres
iodo@interpolska.pl. Proszę zwrócić uwagę,
że skorzystanie prawa do wycofania zgody nie będzie miało wpływu na legalność działań TU INTER Polska S.A., które były prowadzone w oparciu o Pani/Pana zgodę jeszcze zanim została ona wycofana.